Transatlantické stretnutie riaditeľov think tankov v Kodani

Richard Ďurana z INESS bol jedným z 18 riaditeľov think tankov z Európy a USA, ktorí sa v dňoch 31.5. až 1.6. 2018 stretli v Kodani na výročnom stretnutí organizovanom za pomoci Atlas Network.

Transatlantické stretnutie riaditeľov think tankov v Kodani

Cieľom týchto každoročných stretnutí je nielen vzájomný networking, ale najmä facilitované diskusie a peer-driven workshopy s cieľom zlepšiť fungovanie organizácií zvnútra, ale aj komunikáciu a prístup smerom k cieľovým skupinám a stakeholderom. Jedným z cieľov je aj lepšie spoznanie rozvojových a strategických programov jednotlivých organizácií, tak aby jednotlivé think tanky namiesto znovu vymýšľania kolesa mohli zreplikovať úspešné programy partnerských organizácií.

INESS stále patrí k tým menším think tankom (pre porovnanie, najväčší think tank na stretnutí má 130 zamestnancov a ročný rozpočet cez 30 miliónov dolárov). Napriek tomu naše programy každý rok zaujmú nielen Európanov ale aj účastníkov spoza oceánu.

Viac informácií o podujatí si môžete prečítať na tomto linku.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards