INESS na Europe Liberty Forum

Richard Ďurana z INESS sa zúčastnil na prvej európskej edícii medzinárodnej konferencie Liberty Forum, ktorú v Londýne spoluorganizovali britský Institute of Economic Affairs s americkým Atlas Network. Zúčastnili sa na nej zástupcovia think tankov, akadémie či novinári z viac ako 40 krajín sveta.

INESS na Europe Liberty Forum

Richard Ďurana bol panelistom v bloku Tajomstvá úspechu a prekážky, ktoré treba prekonať v “Think Tank CEOs Share Lessons Learned“ spolu s Albertom Mingardim (Istituto Bruno Leoni, Taliansko); Lindou Whetstone (Network for a Free Society, Veľká Británia); Tarrenom Bragdonom (Foundation for Government Accountability, USA); a Markom Littlewoodom (Institute of Economic Affairs, Veľká Británia).

Potenciálnym partnerom tiež predstavil projekt Cena štátu pre replikáciu v ktorejkoľvek krajine a získal partnerov pre spustenie vôbec prvého Medzinárodného byrokratického dňa, ktorý iniciuje INESS.

Niekoľko záberov z podujatia:

 Kompletná fotogaléria z podujatia je dostupná na tomto linku.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards