INESS na Market Access seminári

Vo štvrtok 27. júna sa v priestoroch hotela Hilton uskutočnil ďalší zo série odborných zdravotníckych seminárov Market Access.

INESS na Market Access seminári

Okrem tradičnej témy liekovej politiky sa seminár detailnejšie venoval aj súčasnosti a budúcnosti nových komerčných produktov v zdravotníctve a téme poplatkov. Úvodnú prednášku na tému trh v zdravotníctve mal analytik INESS Martin Vlachynský. Následne prevzal moderovanie diskusií -  so spoluzakladateľom a riaditeľom polikliniky Váš Lekár Pavlom Marcinkom, s chief insurance officerom zdravotnej poisťovne Union Jozefom Komom a takisto panelovej diskusie doobedných rečníkov.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards