Pozvánka na podujatie: Michael Cannon a spotrebné zdravotníctvo

Starnutie, nové možnosti liečby a zmena preferencií pacientov spôsobujú, že nožnice medzi dopytom po službách zdravotníctva a ich ponukou sa budú roztvárať.

Pozvánka na podujatie: Michael Cannon a spotrebné zdravotníctvo

Je možné tomu čeliť obmedzením dopytu, ale aj väčšou ponukou. Ako zefektívniť produkciu a čerpanie zdravotných služieb? Ako škálovať v zdravotníctve? Aké nové modely poskytovania zdravotných služieb sú pred nami, akú úlohu v nich má pacient, regulátor a investor?

Americký expert Michael F. Cannon z Cato Institute porozpráva o amerických skúsenostiach: akým výzvam dnes čelí americké zdravotníctvo z pohľadu dostupnosti a akými inováciami reaguje. Pridá sa k nemu panel slovenských osobností, ktorí poskytnú slovenský kontext k téme.

Účasť nám zatiaľ potvrdili Ondrej Sukeľ zo Slovenskej lekárnickej komory, Martin Krajčovič z Aliancie moderného obchodu a Matej Mišík z Inštitútu zdravotníckych analýz.

 

Registrácia na podujatie je možná tu:

https://www.eventbrite.com/e/michael-f-cannon-spotrebitelska-revolucia-v-zdravotnictve-tickets-903119443567?aff=oddtdtcreator

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards