European Regional Conferences

Študentská organizácia European Students for Liberty organizuje tento rok niekoľko zaujímavých regionálnych konferencií. Úspech minuloročnej ESFL Conference s 220 účastníkmi z 25 krajín, kde vystúpil aj Radovan Ďurana z INESS, ukazuje dopyt po podujatiach, ktoré ponúkajú možnosť študentom diskutovať nielen medzi sebou, ale aj s renomovanými prednášajúcimi o ekonómii, filozofii a  šírení myšlienok slobody.

 

European Regional Conferences

Konferencií bude 5 v rôznych častiach Európy:

Vilnius, Litva: 14. júl 2012

Štokholm, Švédsko: 20. október 2012

Turín, Taliansko: 20. október 2012

Belehrad, Srbsko:  3. november 2012

Mníchov, Nemecko: 17. november 2012

Všetky konferencie (okrem nemeckej) budú prebiehať v anglickom jazyku a zahrňujú stravu, knihy a iné materiály. Viac informácií o prednášajúcich, programe a možností ako sa prihlásiť nájdete na stránkach ESFL.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards