Výpredaj plagátov VVV 2012!

Ostalo nám pár posledných plagátov Vesmír verejných výdavkov 2012, preto v INESS zahajujeme výpredaj! Ak rozmýšľate nad originálnym darčekom pod stromček pre svojich blízkych, zastavte sa u nás v kancelárii a kúpte si plagát 2012 len za 1 euro!

Výpredaj plagátov VVV 2012!

Pri rozhodovaní o výdavkoch štátu hovoria politici o stovkách milónov či miliardách eur. Len málokto z nás má to štastie, že s takýmito sumami má osobnú skúsenosť. Miliardy si ťažko vieme predstaviť, v miliardách nevieme myslieť. Strácame tak prehľad o tom, čo nás koľko stojí. Vesmír verejných výdavkov graficky znázorňuje všetkých verejných výdavkov financovaných z daní a odvodov. Umožní Vám pochopiť vzťahy medzi jednotlivými zložkami verejnej správy.

Ak si želáte zaslať plagát poštou, prosím napíšte na katarina.korbelova@iness.sk

Akcia trvá len do vypredania zásob!

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards