Free Market Roadshow 2013 v Bratislave

V Bratislave sa 7. júna 2013 uskutočnilo medzinárodné podujatie Free Market Roadshow 2013, ktoré spoluorganizoval INESS s Konzervatívnym inštitútom, Austrian Economic Center a viedenským Friedrich August von Hayek Institutom.

Free Market Roadshow 2013 v Bratislave

O podujatí, ktorého nosnou témou bolo Šetriť či nešetriť? Zachránia Európu len úsporné opatrenia? a zozname rečníkov sme informovali na našich stránkach tu. Na široké spektrum zaujímavých rečníkov z Európy i spoza oceána sa prišlo pozrieť približne 150 poslucháčov.

Na podujatí vystúpili aj zástupcovia INESS.

Juraj Karpiš mal predášku o tom, ako na to, aby sme mali "viac Európy", potrebujeme mať menej Bruselu. Záznam prednášky si môžete pozrieť tu.

Richard Ďurana moderoval panel Deregulácia vs. Regulácia: Ako dostať ekonomiku späť na správnu cestua uzatváral podujatie s hodnotením politického prístupu Viac Európy ako aj s vyjadrením nádeje, že podujatia ako tieto, na ktorých odznievajú príspevky zamerané na presadzovanie reforiem a riešení, ktoré sú udržateľné, a ktoré vedú k slobodnejšiemu trhu, hľadaniu podnikateľských riešení bez zbytočných prekážok zo strany vlád a ktoré v konečnom dôsledku vedú k vyššej prosperite a slobode, sa budú v Bratislave opakovať aj v budúcnosti.

Videozáznamy jednotlivých príspevkov ako aj prezentácie panelistov sú už dostupné na stránkach Konzervatívneho inštitútu tu.

Fotogaléria z podujatia:

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards