INESS na Letnej akadémii Mises Institutu

Ludwig von Mises Institut organizoval 20.-23. augusta už 4. Ročník Letnej Mises akadémie tento krát v Týnci nad Sázavou. Spolu s Mises akadémiou prebiehal paralelne aj Mises Seminár pre pokročilých študentov. Ako prednášajúci sa zúčastnil aj analytik INESS Róbert Chovanculiak, ktorý prednášal o verejných statkoch poskytovaných pomocou crowdfundingu a teóriách demokracie. 

 

INESS na Letnej akadémii Mises Institutu

Okrem tohosa akadémie a seminára zúčastnili aj akademiciako prof. Josef Šíma (VŠ CEVRO Institut), Pavel Potužák (Národohospodářská fakulta VŠE), či Marek Hudík (Centrum pro teoretická studia). Prednášky na súčasné témy priniesli aj analytici Jaroslav Brychta (hlavní analytik X-Trade Brokers) a Lukáš Kovanda (hlavní ekonom finanční skupinyRoklen). 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards