Konferencia ESFL v Berlíne

Ak vás zaujíma téma slobody jednotlivca a to nielen z ekonomického pohľadu, nenechajte si ujsť príležitosť zúčastniť sa konferencie European Students for Liberty v Berlíne.

Konferencia ESFL v Berlíne

Podujatie sa uskutoční 14-16. marca 2014 na Humboldtovej univerzite v Berlíne. Popri  takmer dvoch stovkách mladých ľudí sa konferencie zúčastní 15 medzinárodných spíkrov, medzi nimi Tom Palmer, Kevin Dowd, Michael Tanner alebo prvý európsky "etický hacker" Marco Ricca.

Prihlásiť sa môžete do 10.marca, ale skoršia registrácia vám zaistí nižšiu cenu. Ak sa necítite na to ísť sám/sama, môžete sa pripojiť k česko-slovenskej výprave Students for Liberty z Brna, ktorej členov môžete kontaktovať tu alebo tu.
 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards